TOPWELL 27 STANDARD

Výška rohože 27 mm. Vhodná pro velmi frekventované a zatěžované vstupy. Výplň hliníkových profilů: pryžové nebo textilní pásky.

 

Základem rohože TOPWELL 27 mm STANDARD jsou hliníkové profily šířky 27 mm, které jsou spojeny nerezovým  lankem a odděleny pryžovými mezikroužky. Tím je umožněno stáčení rohože pro lepší manipulaci při úklidu. Do hliníkových profilů se fixují pryžové nebo textilní pásky.

Pryžové pásky se používají do 1. čistící zóny pro odstranění hrubé nečistoty (kamínky, bahno). Textilní pásky pak do 2. čistící zóny pro odstranění jemných nečistot (voda, prach). Jednotlivé výplně lze libovolně kombinovat a po opotřebení vyměnit.

 

Nehořlavá varianta
Rohož TOPWELL 27 mm STANDARD může být s variantou nehořlavé výplně použita do únikových cest a je certifikována dle normy EN 13501-1+A1:2010.
Klasifikace reakce na oheň: Bfl-s1

Provedení
TOPWELL 27 STANDARD
TOPWELL 27 STANDARD
TOPWELL 27 STANDARD
TOPWELL 27 STANDARD
TOPWELL 27 STANDARD
TOPWELL 27 STANDARD
Technická data
provedení: pryžové pásky
textilní pásky
střídavě pryž/textil
rozměr: dle přání zákazníka
výška: 27 mm
hmotnost: provedení pryž - 18 kg/m²
provedení textil - 15 kg/m²
uložení: v úrovni podlahy do připravených otvorů osazených hliníkovým/nerezovým rámem 30x30x3 mm nebo volně položené na podlaze v hliníkovém náběhovém rámu 45 mm (do 120 cm) nebo 65 mm
odolnost: zatížení do 8,5 t/100 cm²
použití: pro velmi frekventované a zatěžované vstupy nákupních center a obchodních domů, vstupy hotelů, bank a restaurací